Zawody sportowe

 Zawody lekkoatletyczne na AWF.

W środę, 25 września 2012 roku, na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach odbyły się indywidualne zawody szkół podstawowych i gimnazjalnych w lekkiej atletyce. Naszą Szkołę reprezentowała silna grupa 17 uczniów. Zawody rozpoczęły się biegiem na 60m, po czym odbyły się rywalizacje w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Na koniec rozegrane zostały biegi na dystansie 300m, 600m dziewcząt i 1000m chłopców. Wszyscy z zaangażowaniem walczyli o miejsca na podium i – co warto podkreślić – kilku naszym uczniom udało się na nie wejść.

Oto nasi medaliści:

Jakub D. (III gimnazjum) – I miejsce w skoku w dal;

Maciej (II gimnazjum) – I miejsce w biegu na 1000m;

Patrycja (I gimnazjum) – II miejsce w biegu na 300m;

Mateusz R. (IV sp) – II miejsce w skoku w dal;

Julia (V sp) – III miejsce w biegu na 300m;

Zosia W. (V sp) – III miejsce w biegu na 600m;

Karolina (V sp) – II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Medalistom gratulujemy!

Galeria zdjęć z zawodów - TUTAJ.

 

 

p